(Last Updated On: 27 kwietnia 2018)

Możemy pochwalić się zmianami i przedstawić najnowsze projekty w firmie Digideo.

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite pod względem nowych projektów: kilka usług konsultingowych, kilka optymalizacji sklepów i tworzenie nowych w pełni dopasowanych do wymagań klienta stron internetowych oraz  sklepów. Zapraszamy do obejrzenia strony  z naszym portfolio.

Najciekawsze najnowsze projekty, które zostały opublikowane wczoraj przedstawiam poniżej:

  • analiza techniczna i optymalizacyjna sklepu Porto BR – brazylijskiej firmy, produkującej piękne stroje kąpielowe i plażowe. Sklep oparty na systemie e-commerce Magento.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą optymalizacji sklepów internetowych – tutaj

najnowsze projekty i zmiany w Digideo firma konsultingowa

 

  • zbudowanie nowej strony korporacyjnej dla ETL Warszawa, spółki doradztwa podatkowego i księgowego, należącej do grupy ETL. Strona oparta na cmsie w pełni dopasowanym do wymagań klienta. Strona ma trzy wersje językowe. Pracujemy przez kolejny miesiąc nad tłumaczeniami oraz optymalizacja pod wyszukiwarki z analizą słów kluczowych. Kolejnym etapem będzie kampania e-marketingowa i dodawanie nowych funkcjonalności do serwisu – np. social media, extranetu, sklepu, etc.

Obecnie pracujemy nad nowymi sklepami i marketami sklepów, które zostaną opublikowane w przyszłym roku.

Dodatkowo opiekujemy się dwoma markami produktowymi i zarządzamy nimi w postaci outsourcingu.

Czyli kolejna zmiana w Digideo –  świadczymy usługi outsourcingowe zarządzania marką. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o telefon – +48791045957.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *