Zarządzanie e-biznesem jest ciekawą przygodą, która jest ściśle związana z użyciem technologii informacyjnych i innowacji, jak również z korzystaniem z marketing outsourcing na początkowym etapie działania firmy.

Każdy dobry pomysł na produkt lub usługę jest ściśle związany z inteligentnym wykorzystaniem dostępnych technologii i aplikacji, a także narzędzi sprzedaży i marketingowych rozwiązań. Obecnie modna jest automatyzacja w marketingu (crm, inbound marketing), która w przypadku zarządzaniu wieloma kanałami sprzedaży jest bardzo efektywnym rozwiązaniem.

Strategia marketingowa

Dlaczego potrzebuję strategie marketingową? Dobre pytanie. Twoja firma potrzebuje kieruneku, wizji i planu, jak działać. To upraszcza codzienną pracę rutynową i daje pewne wskazówki, wraz z porównaniem do konkurencji. Pomagamy w:

Operacje Marketingowe

Twoi pracownicy nie mają czasu na wykonywanie wielu prostych zadań marketingowych? A może Ty, właściciel firmy potrzebujesz naszej pomocy? Możesz wtedy skoncentrować się na swojej podstawowej działalności i kompetencji. Mamy ogromne grono ekspertów i osób wspierających, aby pomóc w jakichkolwiek zadaniach, takich jak:

 1. zarządzanie projektami
 2. praca z freelancerami na upwork.com czy elance.com
 3. marketingowe materiały
 4. małe banery, grafiki, ogłoszenia
 5. szablony prezentacji i raporty whitepaper

Zarządzanie stroną/ sklepem internetowym

Twoja strona / sklep działa przez jakiś czas, ale chcesz poprawić wyniki biznesowe i obniżyć koszty swoich pracowników. Dane badawcze:

 • wpisy na blogach należy dodać minimum raz w tygodniu,
 • twitter – raz na godzinę
 • facebook – co 2-3 godziny
 • promocje – co tydzień
 • oferta dnia w sklepie internetowym – codziennie, itp

Pomożemy. Otrzymasz dodatkowo naszą ekspertyzę i konsultacje, jakie działanie jest dla Ciebie najważniejsze.

Analizy

Monitorowanie wydajności swoich działań biznesowych to wymóg i konieczność w dzisiejszych czasach. Możemy pomóc:

 • analiza konkurencji gospodarczej, oceny otoczenia
 • przygotowanie planu naprawczego w celu promowania i zwiększenia ilości użytkowników czy klientów online
 • w kontroli bieżącej strony lub sklepu internetowego – jej wydajności, bezpieczeństwa transakcji
 • w przygotowywaniu sprawozdań z działalności internetowej i sprzedaż online

Pomagamy w Europie i USA

Zmiany w internecie, działania konkurencji, zmiany w ​​technologii, w urządzeniach, które można wykorzystać do Internetu, wymagają regularnych zmian na stronach internetowych i w sklepach, jak również dostosowanie całych procesów marketingowych i budżetowania.

One są zawsze związane z ryzykiem utraty klientów, pozycji na rynku, strat gospodarczych, ale z drugiej strony mogą pomóc w zwiększeniu ekspansji gospodarczej.

Nasz Marketing Outsourcing obejmuje: analizę grupy docelowej, działań konkurencji, dobór odpowiednich środków i form reklamy i kampanie, a także budowaniu nowych rozwiązań niestandardowych dla ciebie jak CRM, bogate aplikacje internetowe oraz integracji z innymi systemami. Skontaktuj się z nami na bezpłatne konsultacje!

Pomagamy i to robimy. Sprawdź opinie naszych klientów – tutaj.

5 komentarzy:

Komentarze wyłączone

Nasze podobne artykuły