Slide background

Dlaczego powinieneś wybrać

Digital marketing

są częścią zarządzania marketingowego firmy. Zwykle konkretny plan marketingowy i akcje przygotowujemy po ustaleniu strategii marketingowej. Strona internetowa czy sklep firmy powinna być promowana jak każdy inny produkt. Pomagamy w lead generation, lead nurturing i ustawieniu marketing automation.

Strony/Sklepy Internetowe

wybór najlepszego i oczywiście najpiękniejszego rozwiązania internetowego dla Ciebie  – sklep internetowy, strona internetowa lub aplikacja. Digital Marketing jest obecnie podstawowym elementem marketingu w wielu firmach i branżach, a w pozostałych bardzo użytecznym uzupełnieniem standardowych kanałów komunikacji i sprzedaży. Specjalizujemy się w eCommerce.

digital marketing

Digital Marketing

Zaczynamy od  analizy grupy docelowej, działań konkurencji, doboru odpowiednich środków i form reklamy, ustaleniu planu marketingowego zgodnie z budżetem. Możemy wykorzystywać Twoje narzędzia CRM lub zaproponować wdrożenie innych jak Hubspot, Salesmanago czy Marketo.

Skontaktuj się z nami na bezpłatne konsultacje!

Nasza specjalizacja

HTML
CSS
Javascript
PHP
e-commerce
SEM

Jak działamy

 • Koncepcja

  Koncepcja to Twój pomysł. My chcemy dowiedzieć się jak najwięcej szczegółów, Twoje oczekiwania do rezultatów, naszej współpracy

 • Projekt funkcjonalny

  Projekt funkcjonalny (wireframe) to kolejny etap, gdzie już pokazujemy nasze zrozumienie Twojej koncepcji. Pokazujemy jak widzimy poszczególne strony, jakie bloki informatyczne, gdzie będzie nawigacja, jak będzie poruszał się użytkownik

 • Projekt graficzny

  Projekt graficzny to kolejny ważny etap, który przedstawia propozycję kolorów, grafik, ułożenia menu i ścieżki używania strony

 • Kodowanie

  Kodowanie obejmuje dwa etapy – kodowanie szablonu i kodowanie systemu zarządzania treścią (cms). Często to drugie jest tylko zmieniane, bazujące na rozwiązaniach OpenSource jak WordPress czy Magento.

 • Marketing

  Przy starcie Twojego narzędzia ważny jest marketing – ciekawe banery z promocjami, może program afiliacyjny, może kampania w Google. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań.

%d bloggers like this: