Operacje marketingowe są podstawą działania marketingu.

Digideo pomaga w:

operacje marketingowe

Skuteczny marketing jest procesem zarządzania w firmie.  Nie wystarczy wyprodukować produkt czy usługę, trzeba też ją umieć sprzedać i znaleźć klientów. Wszystkie duże firmy tworzą systemy i optymalizują operacje marketingowe, tak aby sprawnie zarządzać całym procesem sprzedaży i promocji własnych produktów. Coraz słyszymy o nowych rozwiązaniach i podejściach.
Obecnie na topie jest automatyzacja obsługi kanałów marketingowych.

„Geniusz życia nie może chodzić nago. Trzeba go odziać i dbać o jego powierzchowność”                                               Sławomir Mrożek

Twoja strona internetowa / sklep internetowy działa przez jakiś czas, ale chcesz poprawić wyniki biznesowe i obniżyć koszty swoich pracowników. Najnowsze dane naukowe wykazują, że:

  • wpisy na blogach należy dodawać minimum raz w tygodniu,
  • twitter – raz na godzinę
  • facebook – co 2-3 godziny
  • promocje – co tydzień
  • deal dnia w sklepie internetowym – na co dzień
  • kupony, rabaty
  • dodawanie nowych treści, nowych produktów
  • wsparcie techniczne

Pomagamy na każdym etapie zarządzania marketingiem w Twojej firmie, tam gdzie jest konieczna interwencja konsultanta.

My pomagamy tworzyć systemy marketingowe, procesy zarządzania,operacje marketingowe, ale bez zaangażowania firmy we wdrożenie zaleceń nie obiecujemy cudów.

Cała odpowiedzialność zarządzania marketingiem leży  nadal w rękach przedsiębiorcy.

Każdy prawdziwy właściciel firmy zna prawdę.

  1. Prowadzenie małej firmy jest znacznie bardziej skomplikowane, czasochłonne i trudne, niż większość ludzi sądzi. Co gorsza, prowadzenie małej firmy jest często mniej opłacalne niż inni to postrzegają.
  2. Zdecydowana większość właścicieli małych firm zarabiają pensję dopiero po sprawdzeniu, ile pozostało na ich rachunku bankowym po opłaceniu wszystkich kosztów. Czasami jest to spora kwota, czasami ledwo starcza na zwykłe utrzymanie się, a co dopiero na utrzymanie pracowników

Tutaj jest sedno naszej pomocy –  Digideo firma konsultingowa – zapraszamy do kontaktu.

Przy właściwym zaplanowaniu i zarządzaniu operacjami marketingowymi, marginesy i ryzyka można łatwo zniwelować lub zabezpieczyć.

Chcesz wiedzieć więcej lub widzisz, że potrzebujesz pomocy  – zadzwoń 791-045-957

Dobry  konsultant specjalizujący się w zarządzaniu małymi firmami może pomóc w planowaniu działalności, operacji, tworząc zestaw realistycznych celów i narzędzi.

Konsultant  zaplanuje Waszą strategię i operacje z uwzględnieniem wszystkich ryzyk niepowodzeń, zwrotów i nieoczekiwanych kosztów, których niedoświadczony właściciel firmy nie jest w stanie przewidzieć i zaplanować.