FAQ – Proste zasady współpracy

Jak wygląda umowa i jak dokonywane są rozliczenia

Jesteśmy bardzo dostosowujący się do Waszych wymagań. Mamy różne formy rozliczeń – umowa współpracy, umowa o dzieło, pakiety godzinowe, pakiety miesięczne. Każda z opcji ma swoje plusy i minusy.

Konsultacje godzinowe to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają potrzeby sporządzenia i wdrożenia kompleksowych projektów. Z takiej usługi mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy nie mają funduszy na przygotowanie np. całościowej strategii. Możemy w ten sposób bardzo szybko pomóc w konkretnej sprawie.

Stosujemy to przy współpracy np. z GLG Council.

jak długo trwa wykonanie strony strony internetowej

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zaprojektowanie, zbudowanie i testowanie strony może trwać od 2-8 tygodni. Zależy to od wielu czynników: czy budujemy od zera szablon, czy korzystamy z gotowego, od ilości podstron, od ilości elementów graficznych, video.

Jak długo trwa wykonanie sklepu internetowego

Wykonanie sklepu internetowego zależy od wielu czynników, które zgłaszane są już na etapie wyceny. Każdy projekt jest inny. Każdy ma inne wymagania. U nas otrzymasz też doradztwo w sprawie najnowszych trendów, najlepszych praktyk konkurencyjnych, najciekawszych rozwiązań. Zakres prac określi czas spędzony na budowie, integracji czu modyfikacji sklepu.  Średnio zajmuje to 4-8 tygodni.

co to jest e-commerce

E-commerce czy ecommerce to słowo z języka angielskiego, określające sprzedaż przez internet. Jest cała masa rozwiązań sprzedażowych B2C czy B2B, czyli sprzedaży do konsumentów czy sprzedaży między biznesami, firmami.

Zwykle kojarzymy e-commerce ze sklepem internetowym. Lecz to jest zbytnie uproszczenie – pod tym hasłem znajdują się inne narzędzia: zbieranie opinii o produktach, sprzedaż na innych platformach, promocja sprzedażowa, emailingi sprzedażowe, integracje z innymi aplikacjami jak magazyny hurtowni, bazy danych producenta z opisami produktów, etc.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT dla krajowych klientów i zagranicznych w UE z 0% VAT. Wystawiamy też faktury dla klientów amerykańskich.