FAQ – Proste zasady współpracy

Jesteśmy bardzo dostosowujący się do Waszych wymagań. Mamy różne formy rozliczeń – umowa współpracy, umowa o dzieło, pakiety godzinowe, pakiety miesięczne. Każda z opcji ma swoje plusy i minusy.

Konsultacje godzinowe to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają potrzeby sporządzenia i wdrożenia kompleksowych projektów. Z takiej usługi mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy nie mają funduszy na przygotowanie np. całościowej strategii. Możemy w ten sposób bardzo szybko pomóc w konkretnej sprawie.

Stosujemy to przy współpracy np. z GLG Council.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zaprojektowanie, zbudowanie i testowanie strony może trwać od 2-8 tygodni. Zależy to od wielu czynników: czy budujemy od zera szablon, czy korzystamy z gotowego, od ilości podstron, od ilości elementów graficznych, video.

Wykonanie sklepu internetowego zależy od wielu czynników, które zgłaszane są już na etapie wyceny. Każdy projekt jest inny. Każdy ma inne wymagania. U nas otrzymasz też doradztwo w sprawie najnowszych trendów, najlepszych praktyk konkurencyjnych, najciekawszych rozwiązań. Zakres prac określi czas spędzony na budowie, integracji czu modyfikacji sklepu.  Średnio zajmuje to 4-8 tygodni.

E-commerce czy ecommerce to słowo z języka angielskiego, określające sprzedaż przez internet. Jest cała masa rozwiązań sprzedażowych B2C czy B2B, czyli sprzedaży do konsumentów czy sprzedaży między biznesami, firmami.

Zwykle kojarzymy e-commerce ze sklepem internetowym. Lecz to jest zbytnie uproszczenie – pod tym hasłem znajdują się inne narzędzia: zbieranie opinii o produktach, sprzedaż na innych platformach, promocja sprzedażowa, emailingi sprzedażowe, integracje z innymi aplikacjami jak magazyny hurtowni, bazy danych producenta z opisami produktów, etc.

Tak, wystawiamy faktury VAT dla krajowych klientów i zagranicznych w UE z 0% VAT. Wystawiamy też faktury dla klientów amerykańskich.