(Last Updated On: 15 maja 2018)

STM Goods sklep internetowy

Nowy sklep Magento Enterprise w dwóch wersjach amerykańskiej i australijskiej. Nasze zadanie to migracja całej zawartości strony z katalogu produktów firmy wraz z konfiguracja sklepu, wysyłek, płatności.

Wykonaliśmy setki produktów konfigurowalnych, obróbkę i optymalizację zdjęć, szkolenie pracowników z obsługi.

Klient

STM Goods

Amerykańsko-australijska firma sprzedająca bardzo praktyczne i świetnie wykonane akcesoria i torby do laptopów, tabletów i smartfonów.

Website: http://www.stmgoods.com

Nasze Zadanie

Zadanie

Klient miał problem z wiedzą na temat Magento, zarządzania tak specyficznym projektem. Firma developerska wykonała szkielet sklepu, jednak pozostawiła klienta samego sobie w konfiguracji, umieszczeniu danych, produktów, nie wyjaśniając całego procesu, bez harmonogramu prac. Projekt był zawieszony przez 3 miesiące ze względu na brak project managera.

Gdy poproszono nas o pomoc, stworzyliśmy najpierw harmonogram prac z właścicielami poszczególnych zadań, z wyjaśnieniem, co należy do klienta, co do developera, potem listę z usterkami, problemami, kontaktami, planem komunikacji.

Pomogliśmy w migracji zawartości katalogu produktów, nowych zdjęć produktów, banerów do Magento Enterprise, z różnymi ustawieniami cen i zarządzania stokiem magazynowym dla poszczególnych wersji językowych. Skonfigurowaliśmy setki produktów, kilkanaście rozszerzeń. Pomagaliśmy w konfiguracji całego sklepu – wysyłek, płatności, zabezpieczeń.

Umiejętności

Umiejętności

  • Photoshop
  • Indesign
  • HTML
  • CSS
  • PHP
  • zarządzanie projektem
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *