Rozwiązania eCommerce szyte na miarę

Rozwiązania eCommerce

Wykonaliśmy wiele projektów związanych ze sprzedażą on-line (trwające od 1 miesiąca – do 24 miesięcy) B2C oraz B2B:

 • budowa całego systemu rezerwacji, strony informacyjnej, sklepu połączonego z crm
 • integracja z systemem księgowym ( Freshbooks, Quickbooks, Zoho Books) oraz ERP ( Netsuite, Sage, Zoho Inventory)
 • integracja z aukcjami internetowymi Allegro, Amazon, eBay, Aliexpress, inne
 • integracja z hurtowniami
 • integracja z marketing automation – Agile CRM, Mailchimp, Zoho CRM, Hubspot, inne
 • integracja z różnymi formami płatności i firmami przesyłkowymi ( TNT, Fedex, DHL, etc.)
 • dodanie połączenia z dostawcami, hurtowniami czy dropshipping (rozwiązania B2B ecommerce)
 • integracja z aplikacjami projektowymi jak Zoho Projects, Trello, Asana
Magento logo

Szukasz stabilnej platformy do sprzedazy internetowej, która jest łatwo skalowalna, rozbudowywana i ma masę funkcjonalności dla biznesu B2C i B2B. To właśnie Magento Open Source jest takim rozwiązaniem dla małych i ogromnych sklepów.

Zoho CRM logo

Zoho Commerce ( prosty sklep utrzymywany na serwerach Zoho), Zoho Inventory – prosty system magazynowy, Zoho Books – system księgowy czy Zoho Campaigns – wysyłanie kampanii email wraz SalesIQ chat. Pomagamy we wdrożeniu Zoho od 2012 roku.

mailchimp

Dla małych i dużych sklepów Mailchimp jest dobrym i prostym narzędziem do wysyłania newsletterów, dodawania popup, i nie tylko. Żaden sklep nie może się bez takiej funkcjonalności obejść. Pomagamy też w instalacji Freshmail czy Getresponse. Pamietaj, że newsletter to podstawowa funkcja sklepu i marketingu. Od 2015 roku Mailchimp wprowadził integracje ze sklepami i możliwość zbudowania prostej automatyzacji mailingowej.  Jednak to już jest płatne. Pomagamy we wdrożeniu.

icecat

Icecat to ogromna baza produktowa, do której producenci dodają opisy i zdjęcia swoich produktów. Pomagamy w integracji i ściąganiu danych z tej bazy produktowej. Dzięki temu masz więcej mocy przerobowych na działanie sklepu. Opisy, specyfikacje i zdjęcia same się ładują w sklepie.

baselinker

Baselinker to polska bardzo dobra i pełna rozwiązań platforma konektor z głównymi kanałami sprzedaży jak sklep, Allegro, Amazon, ebay czy praktycznie wszystkimi formami wysyłek dostępnymi na rynku. Prosta i szybka w instalacji. Nadaje się do małych, jak i dużych sklepów, które nie chcą dodawać zbyt wielu konektorów do własnego sklepu. Tam możesz zarządzać wszystkimi kanałami sprzedaży. Możesz tez prowadzić swój magazyn, sprzedaż i wysyłki bezpośrednio z Baselinker. Szybka integracja – dosłownie kilka godzin.

eBridge Connections

eBridge Connections to bardzo popularna w USA i Kanadzie platforma do zarządzania sprzedażą, CRM, ERP i wysyłkami z różnych kanałów sprzedaży: Amazon, eBay czy Walmart.  Polecamy dla sklepów wszystkich rozmiarów. Ta platforma ma konektory z Sage, Netsuite, Microsoft DX i wielu innych. My Specjalizujemy się w Magento, Shopify i Sage, Netsuite.

eCommerce Konsulting

eCommerce zmienia cały biznes, szczególnie B2B.

 1. Zgodnie z danymi firmy Forrester 69% firm planuje w ciągu 5 lat zrezygnować z drukowania katalogów papierowych na rzecz dobrze przemyślanej i rozbudowanej oferty online.
 2. Firmy działające w B2B, które będą zwlekać zbyt długo z dostosowaniem się do sytuacji rynkowej, stawiają na szali nie tylko wyniki sprzedaży, ale także samo przetrwanie organizacji.

W B2B głównymi sposobami pozyskania klientów i utrzymania z nimi długotrwałych relacji były: telefon, systemy ERP, katalogi produktowe lub bezpośredni kontakt z przedstawicielem danej firmy.

Po wdrożeniu eCommerce, sprzedaży online w każdej firmie następują zmiany:

 1. w sposobie komunikacji z klientem – więcej kanałów komunikacji, więcej automatyzacji
 2. w pozyskaniu nowych klientów
 3. wzrost sprzedaży do obecnych klientów
 4. zmiana struktury firmy – nowi pracownicy, nowy dział, nowe procesy biznesowe
 5. zmiana asortymentu.

Pomożemy w:

 1. budowie organizacji i w stworzeniu rozwiązania eCommerce
 2. analizie obecnych procesów i dostosowania ich do sprzedaż online
 3. zaplanowaniu zamiany i zarządzaniu zmianą w firmie w procesie wdrażania sklepu
 4. analizie po wdrożeniowej
 5. szkoleniach

Dlaczego ecommerce?

Ecommerce jest bardzo szybko rozwijającą się branżą sprzedaży produktów i usług na świecie od kilkunastu lat.

 • Business-to-consumer (B2C) ecommerce na świecie wyniosło 839 mld dolarów w 2014 roku, zgodnie z nowymi danymi z eMarketer, zwiększając swoją wartość prawie o 20% w ciągu 2013, w kolejnych latach 19%/15%/13%/13%
 •  e-commerce sprzedaż ma osiagnąć ok. 1500 mld dolarów w 2018 roku, z 13% tempem wzrostu rok do roku.

Jak widać nadal jest to szybko rozwijająca się gałąź rynku. Chociaż obecnie zauważane są dobre wdrożenia ecommerce powiązanie ze sprzedażą offline w stacjonarnych sklepach (Omnichanel).

eCommerce w Polsce – B2C i B2B

Izba Gospodarki Elektronicznej umieszcza wiele ciekawych raportów z wynikami analiz rynku polskiego. Polska od kilku lat jest dynamicznie rozwijającym się rynkiem sprzedaży online. Prognozy eksperckie mówią, że ten rynek zwiększy się dwa razy do 2020 roku.

ecommerce sprzedaż w Polsce trend

Wartość transakcji e-commerce B2B w Polsce. ECommerce Polska. Raport Trendy w sprzedaży B2B w Polsce 2015

Nasze portfolio

conway shield home page