Zarządzanie projektami biznesowymi i IT

Wykorzystujemy dostępne aplikacje do zarządzania projektami: Zoho Projects, Asana, Trello, Jira, Sharepoint.

Znamy bardzo dobrze metodologie Prince 2 i PMP. Dodatkowo od kilku lat stosujemy metodologię Scrum przy budowie aplikacji webowych czy nowych funkcjonalności w sklepach Magento.

Używamy je na co dzień w projektach, stosując także nasze wypracowane przez lata narzędzia i własne najlepsze praktyki.
Każdy projekt jest inny i wymaga specjalnego podejścia. Gwarantujemy, że praca z nami i wykorzystanie narzędzi zarządzania projektami prowadzi do sukcesu Waszych projektów.
zarządzanie projektami

Specjalizujemy się we:

  • wdrożeniach CRM, ERP, aplikacji do zarządzania projektami ( Zoho Projects, Zoho Sprint, Trello, Asana)
  • budowie zaawansowanych stron internetowych, które używają wielu innych aplikacji, widgetów, narzędzi e-commerce
  • budowie sklepu internetowego Magento, Woocommerce, Shopify, wraz z zewnętrznymi podwykonawcami, partnerami
  • wdrożeniach zmian na stronie czy sklepie, po audycie stron/sklepów, współpracując dobrymi developerami i programistami

Zoho Projects w Zoho One

Od kilku lat pracujemy nad projektami wdrażania aplikacji z Zoho One – Zoho CRM, Campaigns, Invoice, Books, Analytics, Desk, Bug Tracker, Inventory, Qlick, People oraz Zoho Projects czy Sprint.

Pomagamy firmom z 5-50 pracownikami zorganizować cały proces zarządzania projektami z wykorzystaniem narzędzi Zoho, które non stop się rozwijają.

Dlaczego Zoho Projects

 • Gdy używasz Zoho CRM, łatwa integracja z innymi aplikacjami powoduje to, że warto przestawić się na Zoho Projects.
 • W Zoho Projects zarządzanie projektami jest łatwe. Szczególnie komunikacja projektowa jest świetnie wykonana. Twoi pracownicy, klienci, podwykonawcy, dostawcy czy konsultanci, pracujący w biurze lub zdalnie, mogą pracować razem używając gotowe narzędzia do współpracy jak chat, feed, email, komentarze.
 • Z łatwością podzielisz projekty na prostsze zadania, przypiszesz ich do członków projektu i ustalisz terminy wykonania, ze śledzeniem postępu prac
 • Kanban jako widok projektu, umożliwia wizualizację przepływu pracy jako kart umieszczonych wzdłuż kolumn. Kolumny mogą oznaczać dowolny z różnych parametrów, takich jak „Procent ukończony”, „Priorytet” lub „Lista zadań”. Karty można przesuwać wzdłuż kolumn w miarę postępu pracy, aby wszyscy wiedzieli, co się dzieje.
 • W projekcie możesz umieścić zadania wraz zależnymi od nich zadaniami. Takie zadanie można oznaczyć jako ukończone dopiero po zakończeniu innego zadania. Zależności nadają twoim planom większą precyzję i pomagają zidentyfikować wąskie gardła w przypadku opóźnień. Moduł zadań ma widok zależności, w którym można nimi zarządzać.
 • Dostępna jest wizualizacja (dashboard) obciążenia całego zespołu i projektów, aby zapewnić najlepsze zwroty z wykorzystania ich czasu pracy.
Zoho projects - zadania i zależności
 • Wbudowana integracja z Zoho Invoice automatycznie generuje faktury na podstawie zarejestrowanych grafików pracowników. Zoho Projects oferuje funkcje śledzenia czasu, które usprawniają wydajność projektu, obliczają czas zadania i eksportują dane z grafiku w żądanym formacie, jednocześnie wysyłając faktury za płatności za pomocą Zoho Invoice/Books.
 • Możesz udostępniać dokumenty, raporty i czat w czasie rzeczywistym między zdalnymi zespołami – na smartfonach czy desktopach ( dostępne aplikacje)
 • Dostępne jest szczegółowe raportowanie za pomocą wykresów Gantta projektu, jak i grupy projektów planowanie alokacji, rozliczony versus czas niezliczony itp
 • Połączenie z Zoho Analytics umożliwia stworzenie wielu raportów online, dostępnych non stop, dzięki synchronizacji danych, którą można ustawić według potrzeb. Zoho Analytics daje szerszy obraz dzięki wnikliwemu i konfigurowalnemu pulpitowi nawigacyjnemu. Możesz bez wysiłku tworzyć szeroką gamę raportów, takich jak status projektu, wykresy „burn down”, wykorzystane godziny i raporty planowane w porównaniu do faktycznych, które pomagają zespołom dostarczyć projekt na czas. Nie chcesz się logować codziennie rano, aby wyświetlić raporty? Możesz nawet zaplanować automatyczne wysyłanie raportów codziennie rano.

Napisz do nas

Nasze projekty

conway shield home page
strona internetowa Green Builders GRP
Strona Internetowa Wordpress Rezonans Almed
Pixel sklep internetowy Magento