Zarządzanie projektami jest podstawową umiejętnością w dzisiejszej działalności biznesowej. Zarządzaniem projektami IT, marketingowymi, biznesowymi zajmujemy się od kilkunastu  lat stosując metodologie Prince2 oraz PMI (więcej „o nas ).

Wykonaliśmy w ciągu ostatniego roku ponad 30 projektów, m.in. biznesowych, zmian procesów biznesowych, wdrożeń nowych technologii, rozbudowy istniejących aplikacji, wdrożeń innowacyjnych rozwiązań, optymalizacji sklepów, budowy sklepów internetowych, tworzenie nowych zaawansowanych stron internetowych, wprowadzanie optymalizacji stron internetowych i wiele innych.

Specjalizujemy się w:

    • budowie zaawansowanych aplikacji  – crm, erp
    • budowie zaawansowanych stron internetowych, które używają wielu innych aplikacji, widgetów, narzędzi e-commerce
    • integracji strony/sklepu z zewnętrznymi podwykonawcami, partnerami
    • wdrożeniach zmian na stronie czy sklepie, po audycie stron/sklepów, współpracując dobrymi developerami i programistami

Nasze doświadczenie w zarządzaniu projektami biznesowymi i IT będzie bardzo wartościowe dla Twojej firmy.

Wykorzystujemy dostępne aplikacje do zarządzania projektami: MS Project, www.aceproject.com czy www.basecamp.com; czy paymo.biz or MS Project or Sharepoint. Znamy bardzo dobrze metodologie Prince 2 i PMP. Używamy je na co dzień w projektach, stosując także nasze wypracowane przez lata narzędzia i własne najlepsze praktyki.
Każdy projekt jest inny i wymaga specjalnego podejścia. Gwarantujemy, że praca z nami i wykorzystanie narzędzi zarządzania projektami prowadzi do sukcesu Waszych projektów.
zarządzanie projektami

Wyślij email do nas

Nasze projekty